СИТУАЦІЯ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ на 1️⃣ 6️⃣ жовтня: енергетики відновили живлення для понад 3 тисяч споживачів; через технологічні причини є знеструмлення у Миколаївській та Херсонській областях
СИТУАЦІЯ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ на 1️⃣6️⃣ жовтня: енергетики відновили живлення для понад 3 тисяч споживачів; через технологічні причини є знеструмлення у Миколаївській та Херсонській областях
💡ГЕНЕРАЦІЯ ТА СПОЖИВАННЯ
Триває підготовка енергооб’єктів до осінньо-зимового періоду, яка відбувається в умовах значних пошкоджень генеруючих потужностей і мережевої енергоінфраструктури через масовані ворожі атаки на енергетику України.
Продовжується наймасштабніша ремонтна кампанія. Урядом було затверджено план заходів із термінами робіт, що виконуються за графіком.
Енергосистема залишається збалансованою. Однак постійні ворожі атаки призводять до пошкоджень, що ускладнюють її роботу.
Закликаємо продовжувати ощадливо використовувати електроенергію у пікові години споживання, особливо у вечірній період навантаження з 17:00 до 22:00.
💥НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ
За минулу добу через обстріли і бойові дії були знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Сумській та Харківській областях.
У Харківській області внаслідок бойових дій знеструмлювались підстанції та побутові споживачі. Живлення відновлено.
🔌СТАН МЕРЕЖ
Миколаївська область: з технологічних причин частково знеструмлені споживачі Миколаївської і Херсонської областей, зокрема й обласних центрів. Наразі тривають роботи з відновлення електропостачання.
❌ЗНЕСТРУМЛЕННЯ ТА ЗАЖИВЛЕННЯ СПОЖИВАЧІВ
Минулої доби енергетики відновили живлення для 3177 споживачів, що були знеструмлені внаслідок бойових дій та технологічних порушень.
На ранок залишаються частково або повністю знеструмленими через бойові дії та техпорушення 509 населених пунктів.
⚛️СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС
💧Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 14.28 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.
↪️ІМПОРТ
На поточну добу прогнозується імпорт із Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини та Молдови загальним обсягом 9100 МВт*год та потужністю 1402 МВт.
Джерело - https://t.me/energyofukraine/3041
Сьогодні провів засідання Ставки
22 листопада на майданчик Рівненської АЕС прибула 34-та група міжнародних експертів, щоб продовжити роботу постійної місії Міжнародного агентства з атомної енергії.
Провів Ставку щодо енергетики та її захисту
Енергоатом забезпечує житлом працівників Запорізької атомної електростанції, яким довелося виїхати з окупації.
Індекс ціни електричної енергії базового навантаження на ринку «на добу наперед» на 26 листопада 2024 року становить 5 075,73 грн/МВт
Керівник Енергоатома Петро Котін наголошує, що найбільша АЕС України – Запорізька, за 40 років експлуатації не мала жодного інциденту. Однак після захоплення ЗАЕС рашистами – перетворилась на загрозу
електростанцією не лише в Україні, а й в Європі. Після ухвалення відповідного закону Парламентом, Компанія готова добудувати 3-й блок за три роки.